| Rosenzweig a întrebat:

Va rog frumos. sunt foarte disperata! sunt mare fan anime si mai nou am devenit dependenta de Vampire knight si ma chinui de cateva zile sa gasesc Vampire knght destiny adica al treilea sezon,se zice ca este,nu neaparat sa fie in romana sau in engleza! si in japoneza sa fie numai sa-l vad, sa-l gasesc! Multumesc! dau fundita! :*

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Hey! Imi pare rau sa te dezamagesc, dar sezonul 3 nu exista. Subiectul "Vampire Knight Destiny", este doar un zvon lansat de fanii seriei.
Daca esti fana a seriei, citeste manga-ul (in engleza). Pare-mi-se ca la cap 46 se termina sezonul 2 "Vampire Knight Guilty"
http://mangafox.me/manga/vampire_knight/

Lectura placuta!