| HermioneLove a întrebat:

unde gasesc filmul Lemony Snicket-O serie de evenimente nefericite? stiti acel film cu trei copii Violet Klaus si Sunny care le mor parintii, si ajung sa locuiasca la contele Olaf etc! pls dat-mi un site dar sa fie suptitrat ok?

8 răspunsuri:
| HermioneLove explică (pentru CodrinValentin):

Fara cont.

| CodrinValentin a răspuns (pentru HermioneLove):

Fara un cont nu gasesti niciodata. sorry! oamenii is in criza, deci le trebuie conturi, bani pentru vizualizarea acestor filme!

| HermioneLove explică (pentru CodrinValentin):

Ba da am gasit de multe ori si fara cont si fara bani!

| HermioneLove explică (pentru CodrinValentin):

Nu mai este nevoie de cont am gasit deja online cu subtitrare!\
http://www.avissdj.do.am/......8-1-0-1193
Aici este!

| CRISS69TM1 a răspuns:

Se scrie subtitrat.se vede ca inveti mult, cum ai spus.te mai gandesti la mine? pusy.

| HermioneLove explică (pentru CRISS69TM1):

Daaaaa vai am gresit o litera! pa, pa macar daca ajuta raspunsul tau!

| HermioneLove explică (pentru CRISS69TM1):

Nah,aiuritule am gasit filmul! :P http://www.avissdj.do.am/......8-1-0-1193