| MihaelaMihaa a întrebat:

Va rog ma puteti ajuta?
Nu stiti vreun film cu Iisus care se difuzeaza zilele\serile astea?
Daca da, va rog sa imi spune-ti ziua si ora.
Funda!

Răspuns Câştigător
| cretzulycy a răspuns:

Este un serial pe Pro Tv, a inceput ieri... in fiecare zi de la 16:00 si in reluare de la 12:00 (a doua zi), deci ai pierdut doar primul episod (cum s-a nascut Iisus) e foarte frumos si e mai detaliat... sper ca te-am ajutatbig grin

8 răspunsuri:
| Oxanna a răspuns:

Este pe protv maine de la 11.45
http://www.protv.ro/program/all/2011-04-20

| NoCharachter a răspuns:

Iti spun eu. In fiecare zi din saptamana mare, la ora 14:45, pe Pro Tv.

| daniella9805 a răspuns:

Am vazut astazi Iisus din Nazareth pe protv era de la 11 si ceva parca si dupa accea d la 15
am asteptat si eu cu nerabdare filmul

| Andreea50 a răspuns:

Ba da. Saptamana aceasta pe la ora 15:45 sau 16:00.

| Andreea50 a răspuns:

Pana vineri (inclusiv). "Iisus din Nazareth" se numeste filmul.

| elizabeth a răspuns:

O intrebare asemenea am pus si eu dar nu mi-a raspuns nimeni nimic!

| Alynus_9386 a răspuns:

Ieri a fost Iisus din Nazaret 1 azi Iisus din Nazaret 2 si maine e 3 Iar joi 4

| metalheart a răspuns:

Asear pe romantica parca am vazut un film cu Iisus si se terminase prima parte.cred ca a doua e in seara asta la 8.30. daca nu-i romantica, e euforia dar cred ca-i romantica.