| NadyPorahy a întrebat:

Bună! Vă rog mult îmi puteți spune unde vizionez gratis episoadele din Regina și Inimă de țigan? Era înainte ProtvPlus, dar acum nu mai e gratis.

Știu că sunt pe YouTube, doar că mă enervează pentru că video-urile nu sunt înregistrate bine.
Mulțumesc!

6 răspunsuri:
| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

Salut! happy Regina, este redifuzat pe PRO 2, în fiecare seară de la ora 10. big grin Am urmărit și eu, și inimă de țigan dar nu îmi mai place. sad Mi se pare de o calitate extrem de proastă, ambele și o pierdere de timp să urmărești așa ceva. Nu e nimic interesant în ele, dar dacă vrei le găsești pe internet episoadele. Succes și sănătate! happy Funda? big grin

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

O să îți spun ce nu mi se pare în regulă la acel film. happy Luciano, bătrânul ăla gras și nesuferit, a pus pe oamenii lui să-l omoare pe un om, nevinovat, că să rămână cu femeia lui și s-a crezut că e mort. sad, După mule episoade am aflat noi că trăiește. Nu a mers la poliție și nemernicul nu a plătit pentru ce a făcut, porcul, că nu îl pot numi altfel. Armando, iară un om nașpa cu caracter jegos. Își bătea joc de săracă "soră-sa" din câte am înțeles. Un nerușinat, violator, criminal ce merita închis ca un lup, animalul. Se culca cu sora lui. După care s-a înțeles că nu era sora lui. Scenariu prost și inconsecvent. Armando a omorât un om șantajat, și amenințat cu pistolul, cu toate că a obținut informația pe care și-o dorea, ci anume unde este sechestrat Steven. Film nașpa, sincer cu mulți analfabeți. Regina, o fată călcată în picioare, nefericită, sclavă, abuzată emoțional, sensibilă și făcută geloasă, făcută să plângă de băiatul ăla, Cosmin, de care era folosită doar pentru sex. Și ea îl iubea ca proasta, era îndrăgostită de el. State potcovarul, un mare prost e în filmul ăla. Nașpa ce zic. Nu m-aș mai uita la așa ceva. A, să nu mai zic de mafioții ăia, care aveau să îi omoare pe Armando și pe Luciano și, "prietenii", care trebuiau să facă asta, au îndreptat, de fapt pistolul țintă îspre ei și legau luat viața. No e frumos? Ce film e ăla? Alina, singurul personaj frumos și educat. Restul, sunt jalnici.

| NadyPorahy explică (pentru 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90):

Știu că e redifuzat serialul Regina, doar că eu din păcate nu pot sta până la sfârșit, de aceea am întrebat de un site.

| NadyPorahy explică (pentru 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90):

Gusturile nu se discută. Întrebarea mea era pe ce site aș putea să vizionez episoadele. Înțeleg că nu îți plac aceste seriale, dar sincer nu mă interesa acest lucru. Să nu te superi pe mine happy

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns (pentru NadyPorahy):

Poftim, :) cred că găsești toate episoadele! :D https://www.google.ro/......ps?/search

Multă sănătate și sper că te-am ajutat, și nu, nu m-am supărat :), sper că nu te-am supărat nici eu cu al meu :), era strict informativ, eu fiind în ipostaza în care am urmărit o parte din acest serial și știind despre ce este vorba, am vrut doar să îți dau un sfat, relativ cu părerea mea. :D Deci e ok, dacă îți plac, urmărește-le! Funda? :D

| NadyPorahy explică (pentru 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90):

Merci! Multă sănătate!

Nu m-am supărat?