| cocacola_4388 a întrebat:

Va rog, puteti sa ma ajutati si pe mine cu cateva filme de comedie?(la care sa rad "cu lacrimi"). Multumesc!

4 răspunsuri:
| xXxRaduxXx a răspuns:

The Hanglover
Due date
Grown Ups

| Rapture a răspuns:

Eu cu mine.si Irene
Dumnezeu pentru o zi
I love you Phillip Morris
Ace Ventura : Un nebun in Africa
Yes Man: Un cuvant poate schimba totul
Distractie cu Dick si Jane
Liar, Liar
Tipu` de la cablu
The Mask
[Jim Carrey b-).]

| edysan a răspuns:

Jim carrey in primul rand... cauta filemele cu actorul asta si n'ai sa regreti. de exemplu: "me, myself and Irene", "Ace Ventura", "Cable Guy", "Mincinosul mincinosilor" (nu stiu numele in engleza). Apoi mai sunt filmele cu adolescenti gen: "Un alt film cu adolescenti" in fine depinde ce iti place happy

| myhaita1 a răspuns:

Seria cu Louis de Funes adevarate comedii si opere de arta