| alexmatei a întrebat:

Buna!
va uitati la nini?
daca da, cum vi se pare?

Răspuns Câştigător
| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Da, ma uit. Imi place foarte mult. Mi se pare interesant si romanticbig grin. Dar saptamana asta si nici cea viitoare nu se va mai difuza, asa am auzit. Ca sa iti mai spun ceva despre cum mi se pare:
Personajele care imi plac:
Nini(si nicolas)
Tomas
Vicky
Sici
Cow
Lola
Martin
Chama
bunicul lui Nini, gradinarul
Lupe, bucatareasa
Sebastian
Angel
Juan

Personaje care nu imi plac:
Celina
Victor
Carmen
Horasio
Sofia
Abel

Pa-pa!kiss

7 răspunsuri:
| XxSweetDreamxX a răspuns:

E super faina. Cea mai tare,

| CoCaCoLa a răspuns:

Imi place foarte mult si este o telenovela foarte frumoasa :X:X:X

| XxMALVIxX a răspuns:

E super bay, mai ales imi place de Nicolaslaughing cum vorbeste.

| RockForever99 a răspuns:

M-am uitat de cateva ori, dar nu mi s-a parut cine stie ce...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si efoarte fain

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O ador imi place dar urăsc că nu a fost săptămâna asta si dacă intrebăm pe TPU multi se supăra dar nu-mi pasa sunt... da-i pace