| pwp a întrebat:

Buna!
va uitati la nini?(disney channel)
daca da, cum vi se pare?

Răspuns Câştigător
| Blondaaa_2156 a răspuns:

Il urmaresc in fiecare searaa!blushing
Si nu am 10 ani; dar ma atragebatting eyelashes
Si astept in fiecare zi sa ma uit day dreaming
Vizionare placuta >:d

882 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

M-am uitat 5 minute si am schimbat postul. Mi se pare ca seamana cu o telenovela. E cam prostesc serialul.

| ImmortalQueen a răspuns:

Da ma uithappy Pai mi se pare un pic prostesc dar totusi ma uithee hee

| Romancutza a răspuns:

La inceput mi s-a parut o prostie dar a inceput sa-mi placabig grin

Răspuns utilizator avertizat
| BriannaJ a răspuns:

La inceput nu imi placea pana a apartut sofia(paula sartor) de atunci nu pierd nici un episod paula sartor este foarte draguta

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Naspawinking

| DennK a răspuns:

Iubesc serialul ala
si.intr-un final...nini se va casatori cu tomas...nu zic mai multe detalii pentru ca nu mai devine palpitant!

| Raluu01 a răspuns:

Imi place mult si cand nu sa mai bagat am facut cu crizele laughing. Daca vreti puteti sa va uitati la episoade pe youtube (asta daca intelegeti cat de cat spaniola). E foatre fain, abia astept sa inceapa noul sezon.

| dعα a răspuns:

Super dar nu-l mai da!

| DorothyAnn a răspuns:

In fiecare zi il ador mai mult! e serialul meu preferat!

| ioanamaria56 a răspuns:

Glumesti? Ma uit in fiecare seara.Cand este ora 18:00 eu zic de fiecare data:
-Deruleaza mai repede pana la 21:30 ca nu mai am rabdare.
Iubesc serialul asta. Mie imi place la nebunie.

| HaruhiFujioka a răspuns:

E foarte fain! Zici ca esti acolo!

| LaMLaMlaMa a răspuns:

Stiati ca Martin (Juan il cheama in realitate), este iubitul Celinei (Paulei)? Stiati ca Nini (Florencia Bertotti)este iubta lui thomas (Federico Amador)?

| axel007 a răspuns:

Ii super frumos il ador si tot ce se intampla te atrage foarte mult merita vazut!

| iulya_9118 a răspuns:

Eu urmaresk in fiecare seara.si mi se pare mrfwinking

| pickles a răspuns:

Iti place Nini? daca da fati cont pe site-ul meu http://roxxn.webs.com/

| AdyAdeluş a răspuns:

Este un serial foarte frumos si multi la aceste intrebari raspund scurt frumos urat cum li se pare dar eu cred ca toti avem gusturi diferite mie de exemplu imi place telenovela poate lui x sau lui y nu ii place stiti cum e vorba nu te poti caca in gusturile altora.

| laura909 a răspuns:

Iubesc melodia aia te amo mas a ei si a ambasadorului si imi place videoclipul cand ii vede celina sarutandu-se si moare de ciuda

| Idc12345 a răspuns:

E super frumos

| AmelieIdk a răspuns:

E dragut. Un pic prostesc si pentru copilasi dar totusi e dragut laughing) Ma enerveaza foarte tare vocea celei care a dublat-o pe Ninilaughing
Oricum.stiati ca Nini si Tomas sunt casatoriti in realitate?big grinhappy

| purplestar14 a răspuns:

Ma uit in fiecare seara.sh nu pierd nici un minut din el.Este foarte interesant.sh te atrage sa vezi tot mai mult din el!

| kawaii69 a răspuns:

Cum mi se pare la orice desen nou prima data observ ca e acel film/desen si nici daca mi ai da cu pietre in cap nu mas uita dar intr-o sambata eram cu prietena mea si era ep 1 si 2 reluare (eu m-am uitat pentru ca ea a zis ca ii place) si acum ma cred o proasta ca atunci nu vroiam sa il vad si acum nu mai pot de nerabdare sa vad ce se intampla in ep urmator.

| KittiBăă a răspuns:

E superb! si la fel sunt si sofia, lola, nini si ambasadoru:X:X:X

| SwAn a răspuns:

E fain.Ma-m uitat la toate episoadele. O ador.Nu-mi pasa ca am 10 ani si sunt intrapatra tot ma uit.

| SwAn a răspuns:

Actrita principala din "Nini" a mai jucat intr-un serial "Floricienta" e tare si ala.Si a mai facut si niste filme.

| ღDenyssaღ a răspuns:

Este chiar cool episodul! si apropo chiar e o telenovela. unii spun ca este o porcarie, dar mie imi place.de abia astept sa il vizionez si in seara aceasta.

| CanDy_2772 a răspuns:

Da ma uit. Putin enervant. Dar ma uit de plictisealahee hee

| marinteodora a răspuns:

E super frumi

| marinteodora a răspuns:

Ma uot si mi se pare cool