| Miky a întrebat:

voi ati vazut filmul " remember me" daca "da" cum vi s-a parut pentru ca mie sincer nu mi-a plcut thinking

8 răspunsuri:
| LauraMB a răspuns:

Poate tie iti plac anumite genuri de flme, eu l-am vazut intr-adevar nu e cine stie ce dar e destul de draguzbig grin

| ASimpleUser a răspuns:

Mia mi-a placut filmu, finalu a fost cam dramatic dar filmu in rest a fost fain

Răspuns utilizator avertizat
| Adi2ro a răspuns:

Apreciez ca ai avut rabdare pana la sfarsit. Eu dupa 10 minute l-am oprit. Si ma consider o persoana rabdatoare si cu gusturi mixte si tot n-am reusit sa-l termin happy Deci... laughing

| withoutmoney a răspuns:

Am zis ca e un film idiot deoarece nu mi-am dat seama ca tipul a murit din cauza atentatului, crezusem ca s-a sinucis apoi m-am uitat iar la ultima bucatica din sfarsit si am zis "ceva nou!"Sunt multe filme care nu au un mesaj diect trebuie sa treci dincolo de cuvinte.Este un film prost pentru cei ce cauta divertisment, un film bun pentru cei ce cauta raspunsuri si cei ce se regasesc.

| DianaScorpio a răspuns:

Mie personal mi s-a parut un film frumos. Si tine minte un lucru: e greu sa iti placa genul acesta de filme daca nu te regasesti in ele. Cred ca se aplica si la o carte, si la orice.

| Dexter_2425 a răspuns:

Mi-a placut mai mult Dear John...stii...au aparut amandoua in acelasi timp.big grin

| Anonima_1885 a răspuns:

Nu a fost cine stie ce... unle parti mi'au placuthappy!