| Alee_6805 a întrebat:

Ati vazut filmul Omul cu masca de fier? In care a jucat Leo Di Caprio? CE parerea aveti? V-a plcut? Mi esincer mi-a placut la nebunie.

Răspuns Câştigător
| AnaBejenaru a răspuns:

extraordinar... puterea de sacrificiu s-a dovedit a fi virtutea principala a muschetarilor. desi povestea asta nu se regaseste in carte, e foarte bine conturata si interpretata excelent de actori. a avut o incarcatura emotionala exceptionala...de fiecare data cand il vad, la final imi dau lacrimile sad. o adevarata opera de arta, precum Titanic, Ultimul mohican, Gladiatorul etc. Ce e drept filmele ce se inspira din carti sunt de cele mai multe ori foarte reusite deoarece firul epic e deja stabilit, desi rareori filmul poate depasi valoarea unei carti. poate niciodatahappy. oricum 10 din partea mea. si leo, a fost superb in film

2 răspunsuri:
| Yuuki_5557 a răspuns:

Si eu l'am vazut si pot spune ca a fost un film superb!love strucklove struck

| CarmenR a răspuns:

Da l-am vazut de vreo 5 ori si pot spune ca in vremea aceea eram indragostita de Leo di Caprio. Poate de aceea mi-a placut atat de mult.