| HackMyWorld a întrebat:

Vrea sa stiu si eu cum se numeste melodia din triunghiul iubirii, ep 238 si suna cam asa:
Vreau ca luna sa stie ca frumusetea ei / E nimic pe langa cea a iubitei mele. / Se crede ca frumusetea ta e imperfecta. / Dar frumusetea iubitei mele nu e pamanteasca. / Luna, tu esti departe si asta te face mai putin atragatoare / Dar iubita mea. e cu mine.
Fundita! happy

1 răspuns:
| lebek01 a răspuns:

Meda Ishq Bhi Tu, auditie placuta, un an nou fericit si la multi ani