| Rhiana a întrebat:

Buna vreau o lista cu seriale de copii. Puteţi va rog să-mi daţi una? Ofer fundita!

1 răspuns:
| RoxB a răspuns:

Trollhunters, Young Justice, Green Lantern The Animated Series, Spectacular Spider-Man, ThunderCats, The Grim Adventures of Billy & Mandy, Duck Dodgers, Beetlejuice, The Mask, Pirates of Dark Water, The Addams Family, Biker Mice From Mars, Batman The Animated Series, X-Men The Animated Series, Teenage Mutant Ninja Turtles, Voltron Legendary Defender, Gravity Falls, Scooby-Doo, Ben 10, Generator Rex, Foster's Home for Imaginary Friends, The Powerpuff Girls, SWAT Kats