| fatarea191 a întrebat:

Vreau raspunsuri cat mai urgente.Acum cativa ani am vazut un film indian.Era cu un baiat care sia uitat trecutul. Vreau sa mentionez ca nu imi aduc foarte bine aminte.Acest baiat avea niste puncte pe el si nu stia ce sunt.Intr-o zi a povestit cu unchiul sau(fratele tatalui sau care nu ii era tata adevarat)si ia vazut un punct ce semana cu punctele sale de pe piele.El i-a zis ca a fost impuscat.Si atunci a zis ca punctele sale ce sunt? Atunci "tatal sau" a zis ca sa nu se ieiie ca e glumet. Apoi imi pare ca a plecat sasi gaseasca familia.Cineva il urmarea si vroiau sa-i faca rau.Niste dusmani din viata lui anterioara care nu si-o mai aminteste.A ajuns intr-un loc unde erau multi oameni si a vazut un baiat dar nu mai stiu de ce l-a intrebat pe el si l-a intrebat daca are sau a avut familie.Atunci cineva din oamenii care il urmareau lau impuscat pe acel barbat si a zis cel impuscat ca ai avut un frate care te iubea. Apoi a ajuns nu mai stiu cum in casa lui s a inceput sasi aminteasca trecutul si si-a dat seama ca acel baiat era fratele sau.El parca facea dinainte parte dintr-o mafie.Va rog ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Dacă şti atât de multe detalii de ce nu îl cauţi mai bine?
Pe curând!

| fatarea191 explică (pentru PedoBarbie):

Cum sa-l caut daca nu stiu denumirea?
am incercat la filme indiene si m-am uitat la descriere dar nu l-am gasit