| Cjsjsjshhdhshaja a întrebat:

Bună, vreau să găsesc un film vechi din care îmi aduc aminte doar o scenă. Era o fată care stătea pe marginea drumului făcând autostopul și nu avea bani să ajungă acasă și a oprit un fermier sau ceva cu o camionetă cu fan în spate iar fata ca să plătească a făcut sex cu el în fan acolo. Știe cineva ceva de genul?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Poate in aceasta lista gasesti ceea ce cauti https://www.imdb.com/......h/keyword/

interesant filmul, are sceanriu de film pentru adulti, dar este interesant;) :))