| Alle998 a întrebat:

Era un film horror mai vechi cu un student care se mutase intr-o casa si camerele casei se insiruiau si din cate imi mai aduc eu aminte statea un mos sub el si il tot avertiza!

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu am inteles, vrei să spui că acele camere isi modificau pozitia initiala?
Și "moșul" cu ce anume il avertiza?

| Alle998 explică (pentru floresdemayo):

Nu mai tin minte exact, stiu ca era un film vechi.
Si ce imi mai aduc aminte stiu ca ii placea sa fie batut cu biciul. l-am vazut acum 10 ani, nu mai tin minte exact toate detaliile.

| floresdemayo a răspuns (pentru Alle998):

Ai oferit o descriere mult prea sumară. Mai mult decât atât, nici nu ești sigură că ceea ce ai reținut, corespunde intru totul cu acțiunea filmului.Și mergem pe piste greșite.
Totusi, vezi Chained/ În lanţuri (2012)
https://www.imdb.com/title/tt1989475/