| AidaIoana a întrebat:

Vreau sa ma duc maine la film, si faza e ca nu am mai fost niciodata.Ma duc la cinema la PATRIA la Ploiesti, la filmul "The hobbit" utiati aici link http://www.cinemagia.ro/program-cinema/premiera-ploiesti /joi/ si spune ca e si la ora 2.Imi spuneti cum sa procedez? cam cu cat timp sa ma duc inainte... cum se ia biletul..toate detaliile va rog :o3, v-am spus, nu am mai fost niciodata

2 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Trebuie sa te duci cu o jumatate de ora inainte pentru a plati biletul, floricele, suc.

| AnaaML a răspuns:

Daca vrei sa iei biletele de acolo trebuie sa te duci cam cu jumatate de ora mai devreme, sau chiar mai putin. Iar daca vrei sa le iei de pe net cred ca trebuie sa te duci cu 40 de minute inainte, altfel biletele sunt anulate, iar locurile vor fi date altcuiva. Cand iti iei bilete acel om te va intreba unde vrei sa stai ( eu iti recomand mai in spate ), cate persoane, la ce ora. vei stii cu siguranta sa ii raspunzi, si te vei descurca.

Eu iti mai recomand si sa iti iei floricele si suc, deoarece Hobbit dureaza 3 ore. chiar ai nevoie.laughing