| Justmeandmysmile a întrebat:

happy As vrea sa stiu si eu la cat timp dupa premiera apare un film in engleza la cinema? Gen Cinema City, Ploiesti? Ca vreau sa vad Thor:The Dark World si are premiera pe 8 noiembrie in America si mi-e frica sa nu il ratez la cinema daca il dau exact in ziua aceea. Va rog,cei care ati fost in situatie de genul acesta, daca aveti vreo idee.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Thor:The Dark World va avea premiera in Romania tot pe 8 noiembrie, dar de obicei un film precum acesta ruleaza o saptamana.

2 răspunsuri:
| bunelutu a răspuns:

Cam la 1 saptaman 2 poate depinde de cinema cum vrea alasi daca se intelege la pret cu Thor

| Mara2002 a răspuns:

Daca apare pe 8 noiembrie in America, pff..in Romania apare peste 1-2 lunihappy