| Marușca123 a întrebat:

Bună, vreau să mă uit la un serial/film bun. Aș prefera ceva drama, comedie, dragoste, sau acțiune. Ce-mi recomandați?

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Seriale:Osmosis,Liber ca pasărea cerului, Years And Years/mini-serie, The Bronze Garden, Money Heist, Ozark, Imposters, The Act
Filme: Close (2019),Replicas (2018),Revenge (2017),Five Feet Apart (2019),Run The Race (2019),The Perfect Date (2019),The Best Of Me (2014),The Kissing Booth (2018),Euphoria (2017)

| TOOL a răspuns:

Donnie Darko (2001) și atât, nu are rost să-ți fac o listă cu 100 de filme, ăsta e unul dintre cele mai bune filme făcute vreodată, din păcate underrated pe baza premiilor, 8.1 pe imdb.

| Anee1667 a răspuns:

Bună uite câteva filme care s-ar putea să-ţi placă :
Fallen
After
The kissing booth
Five feet aparat
The Mortal Instruments
Vizionare plăcută