| Laurici :x a întrebat:

Vreau să ştiu şi eu cum se numeşte filmul în care joacă Kristen Stewart, iar personajul ei arată cam aşa : e bruneta, ca de obicei, şi joacă alături de un băiat cu părul creţ. Filmul corect primeşte fundiţă. Mulţumesc.

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună,
"Adventureland" se cheamă filmul.
http://www.cinemagia.ro/filme/adventureland-25875/

7 răspunsuri:
| Laurici :x explică:

Nu e Twilight!
am vazut toate cele 3 filme Amurg, Luna noua si Eclipsa de 13 ori si stiu aproape fiecare replica, am citit si cartile! Logic ca nu e Twilight! Sau Robert Pattinson e cret si nu stiam eu? raised eyebrows

| Panteraa a răspuns:

Twilight :d

| RukkyRukkya a răspuns:

Este cumva Undertow?

| LoveAnime4ever a răspuns:

Pai eu cred ca e Twilight
Funda? :d

| pastilutecolorate a răspuns:

Twilight se numeste filmul`mai mult ca sigurkiss. Funda?happy

| Deeutza_9997 a răspuns:

Probabil Twilight dar nu stiu care. Poate fi:Amurg, Luna noua, Eclipsa sauDescompunerea dar descompunerea nu a aparut inca... Daca e corect ce zic joaca cu Robert Patison