| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu filme de craciun dar nu comedie aventura sau altceva dar nu comedie pentru ca nu imi prea place.P.S. Nu vreau site-uri, Vreau nume de filme.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| koshmarul a răspuns:

The 12 Dogs of Christmas 2005 O fată decide să folosească câini pentru a-i învăța pe oameni adevărata semnificație a Crăciunului.

All I Want for Christmas 1991 Doi copii plănuiesc ca de Crăciun să-și reunească părinții înstrăinați.

Arthur Christmas 2011 Cel mai tânăr fiu al lui Mos Craciun trebuie să livreze o bicicletă pentru o fată neglijată înainte să se termine noaptea de Crăciun. Film de animație 3-D/CGI.

Moșul cel rău (Bad Santa) 2003 Un om se deghizează în Moș Crăciun ca să jefuiască mai multe magazine în Ajunul Crăciunului.

Bernard and the Genie 1991 Bernard este concediat și este părăsit de către prietena sa în Ajunul Crăciunului, care îi ia tot ce avea în apartament. Tot ceea ce îi rămâne este o lampă veche. Crăciunul devine brusc mai luminos atunci când el freacă lampa.

Christmas at Maxwell's 2006 Familia Austin are un Crăciun sumbru atunci când Suzie, extrem de bolnavă, își adună familia și petrec împreună ultimul lor Crăciun înainte ca ea să moară.

Coopers' Christmas 2010 A family gets a video camera for Christmas and tapes how dysfunctional the family is.

Nu uita Funda!

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Four Christmases
The Holiday
Love Actually
Family Man
The Christmas Cottage
Holiday in Handcuffs

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va rog, e urgent puppy dog eyes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc pentru raspunsuri! :*