| Megan97 a întrebat:

vreau si eu niste seriale sf-romance gen the vampire diaries. si niste carti sf-romance gen the immortals series de alyson noel sau ingerul noptii de becca fitzpatrick, damnare, ratacire etc de lauren kate.

2 răspunsuri:
| Deyush08 a răspuns:

True Blood, super tare serialul, ti-l recomand cu cea mai mare placere

| MadalinaMamasita a răspuns:

O sa iti spun cateva seriale Supernatural,Ghost Whisperer,Teen Wolf,The Secret Circle,Heroes, Legend of the Seeker, Once upon a time, Being Human(US), True Blood, iar carti nu prea stiu dar sper ca ti-am fost de folos happy