| pattyxx a întrebat:

vreau si eu sa va intrebare daca puteti sa imi spuneti programe de facut filme. Multumesc!
fundita

8 răspunsuri:
| DaNaDoT a răspuns:

Movie Maker

| XKidutzaa a răspuns:

Movie maker il are orice windows doar intra in:start-toate programele si cauti windows movie maker. sper ca te-am ajutat

| AdyTtZa a răspuns:

Movie Maker
Sony Vegas
Fraps
HyperCam
Pro Show Gold

| DonOmar a răspuns:

Intra in Start/Programs/Windows Movie Maker, te descurci tu de acolo... happy

| wimpyannya a răspuns:

Este cel de la windows, pe care teoretic trebuie sa il aiba toate pc-urile dar practic nu stiu cate il au, se numeste Movie Maker, eu ma descurc foarte bine cu el. Mai exista Pinacle care este foarte complex, asta in cazul in care ai varianta originala, completa. Eu cu acesta lucrez.

| BillyX a răspuns:

Windows Live Movie Maker

| acadelecolorate a răspuns:

Moviemaker

| pattyxx explică:

Inafara de Movie maker