| kuchikisan a întrebat:

Buna!
Vreau si eu programe de facut filme :-X urgent cat mai multe si bune dau fundita!

3 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Bună! Uite aici: Windows Movie Maker, Ezvid, Virtual Dub, Video Spin, Avid Free DV, T@b ZS4 Video Editor, Cinefx Jashaka, WAX, Blender, Avidemux, Zwei-Stien, Cinelerra.
Sper să te ajute! Succes!

| Realraptors404 a răspuns:

Bine uite cum e, Vegas Pro 11 e cel mai folosit program de editat filme (In asta se lucreaza cu orice film pe care l-ai vazut la televizor) si e si usor de descarcat. Sper ca te-am ajutat.

| DragonAnswers2013 a răspuns:

Windows Movie Maker! Sper sa te ajute