| eelena1797 a întrebat:

Buna,

Vreau si eu serii de filme, trilogii, sau mai mult de 3 filme.
Gen: piratii din caraibe, stapanul inelelor, hobbitul, harry potter, nasul, the bourne, the dark knight.

Multumesc!

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

LOTR,The Maze Runner,The Hunger Games, The Terminator, Iron Man, The Matrix, etc.

| gheorghe699 a răspuns:

De ce nu, sa citesti trilogii? spre ex; Apus de soare, B.ST,Delavrancea.

| eelena1797 explică (pentru gheorghe699):

Pe langa citit mai vizionez si cate un film, o serie sau un serial. Multumesc totusi.

| Slaiphar a răspuns:

Never down back 1-3, Piratii din Caraibe:Razbunarea lui Salazar, Wrong Turn 1-6, Transformers 1-5, Stiu ce ai facut asta vara 1-3, Thor 1-3,[Marvel] Avengers 1-2-3,4(2019)
Sper sa iti placa!
P.S.:Favorotele mele sunt:Never Down Back, Thor Ragnarok, avengers infimity war part 1-2

| Whitecc a răspuns:

Incearca Death Race