| anonim_4396 a întrebat:

Vreau şi eu un film de dramă, dar o dramă la care chiar să plângi şi să te umbli de emoţii. Înafară de Titanic. Mulţumesc :**

7 răspunsuri:
| Dheutsik a răspuns:

Buna! Incearca acest film:Hoata de identitate.Este un film ce combina perfect comedia cu drama, si te face sa te simti ca si cum ai fi unul din personaje. Funda?

| RalucaTyan a răspuns:

Din raiul meu
The quaet

| NonEinstein a răspuns:

Mie mi-a placut American Beauty, dar acum mai depinde si ce tip de drama iti place.
Daca iti place drama/romantic:One day, Dear John si Before Sunrise.
Daca iti place drama/horror/thriller:The Sixth Sense este o alegere foarte buna.

| AmaliaApetri a răspuns:

Pasarea spin. Colectie de 4 dvd uri. E o poveste incredibila si oricat de tare de inima ai fi, tot o sa bocesti putin.

| Randal a răspuns:

Sfarsitul filmului sigur te va face sa plangi :) http://www.youtube.com/watch?v=W7cvwOmXQcI funda

| Byuu a răspuns:

Incearca filmu,, Mama,, este un film de groaza cu doua fetite dar este foarte emotionat... fundita?

| Iulikkaa a răspuns:

Buna, poti viziona filmul "hatico", o sa ai neaparat aceste emotii. Succes!