| lovedeny14 a întrebat:

Buna :X! vreau si eu niste filme horror cu rechini, crocodili niste animale care omoara pe rand un grup de prieteni. orice dar numai sa fie cu niste prieteni care pleaca undeva cv de genul asta de exemplu lake placid il stiu shark attack, shark night, friday 13 nu acestea si va rog orice dati sa fie gasite pe net... fundita la cel mai bun raspuns :X:*

5 răspunsuri:
| paulthegame a răspuns:

House of wax, The Texas Chainsaw Massacre 1, 2, 3, 4 mirrors 1, 2

| stfnn a răspuns:

Falci,Anaconda.

| Kathhy23 a răspuns:

Anaconda 1,2 si 3. E cu un sarpe gigantic big grin

| EternalSleep a răspuns:

Animalul e super tare si de groaza uite linkul :http://www.filmsubtitrat.com/animal-2014-online-subtitrat/
e cu o bestie urata care mananca oameni mai mult nu iti spun sper sa-ti placa ^_^
FUNDA? :D

| lovedeny14 explică:

Din pacate le stiu pe toate happy mai astept si alte raspunsuri :X