| pysycutzathatheyubeshte a întrebat:

Hello

filme horror cu:

1 rechini in afara de :
red water
deep blue seea
falci
piranha
bait
shark night

filme cu crocodili:

in afara de:
2 crocodile dunde
va rog sa fie gasite toate pe net

filme cu monstri..care omoara un grup de prieteni asta vreau eu
de exemplu creatura, yeti demonul zapezii, wolf creek, masacrul din texas... funda cele mai multe

Răspuns Câştigător
| LoveSexGirll a răspuns:

Buna love struck
Cu rechini dark tide, into the blue 1 si 2, open water, mega shark vs shark topus.
Cam atat cu rechini draga mea happy

Acma vrei cu..crocodili ia se vedemhappy
crocodilul 2008
primeval
krocodilul 2000
monstrul din lake place 1999
cam atat stiu cu crocodili.
iar cu monstri, te-ai putea uita la wrong turn de la 1 pana la 4... sau la turistas happy
ma mai gandesc in caz ca imi mai aduc aminte ceva crede-ma ca te voi anunta :* :X ceaw iti spun : cola, chips, floricele si uita-te la aceste filme funditaaa