| Figure_Bobo_1992 a întrebat:

Buna ziua am si eu o intrebare. Caut un film a aparut acum ceva timp, era cu un baiatel care a gasit o carte intr-un copac sau ceva gen, care era ca o placa voodoo de aia si tot ce citea din ea se intampla, i se inunda casa, apareau monstrii etc. Puteti sa ma ajutati? nu mai stiu cum se numeste il caut disperat de o luna

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| 404namenotfound a răspuns:

Wrong. D:

| DracusorImpielitat a răspuns:

Nu stiu nici eu cum se cheama. Dar daca stii unul din actori, te duci pe Cinemarx, il cauti, apoi te duci in filmografia lui si vezi in ce filme a jucat, asa il gasesti. Daca il gasesti, anunta-ma si pe mine, ca vreau sa ma uit si eu happy.

| val31989 a răspuns:

Heii,buna! Am privit si eu candva filmul asta in rusa. :D E interesant. poate e asta http://ro.wikipedia.org/wiki/Jumanji_(film)?

| Figure_Bobo_1992 explică (pentru val31989):

Multumesc din suflet!

| val31989 a răspuns (pentru Figure_Bobo_1992):

:* Cu placere!

| LeontinAndrei a răspuns:

Suna interesant. Daca il gasesti ma anunti si pe mine.winking