| AdyFurtuna01 a întrebat:

Buna ziua!
Am si eu o intrebare si as vrea sa ma lamuriti daca se poate: dintre serialele "Un destin la rascruce" si "Stadiul relatiei complicat" care este mai bun? Vreau sa ma uit la unul din ele, dar nu stiu cu care sa incep. Stiu ca unul e drama si celalalt comedie, dar care subiect este mai interesant?
Astept raspunsuri si cel mai bun raspuns primeste funda

1 răspuns:
| sweetys a răspuns:

Stadiul relatiei este o comedie. L-am urmarit si este foarte amuzant si interesant. Exista si intrigi, iubire, gelozie, ura, prostie din partea unor personaje are cam de toate in el. Eu pe aceste ti-l recomand. Celalalt nu l-am vazut happy