| KillMePlease a întrebat:

oameni buni!
Vreau sa incep aceasta coversatie (intrebare, raspuns) prin a va spune ca va iuubeesc laughing
Asta ...si daca imi puteti spune ceva frumos si interesant ce se poate practica acasa in caz de plictiseala sau ca hobby ..ca desenatul sau origami...sau chestii, adica as vrea sa stiu voi ce faceti cand va plictisiti.
Va multumesc enoorm si cel mai bun raspuns primeste o fundita dragalasalaughing:3

21 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Pai eu cand ma plictisesc fac lucruri handmade: bratari, lantisoare sau azi am descoperit hair wraps-urile(asta merge numai daca esti fata), sau ascult muzica, scriu in jurnal... Chestii d-astea

| anonim_4396 a răspuns (pentru KamaSutra):

Aia cu jurnalul o faceam si eu pana acum cativa ani cand mi-am dat seama ca l-am pierdut...
Da'macar ii bine ca,, nu aveam nimic secret in el si daca l-ar fi vazut cineva nu ar fi ras de mine'''laughing))))))

| KamaSutra a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci incearca chestia cu homemade-ul... Iar daca mie mi-ar gasi cineva jurnalul i-ar iesi ochii din orbitelaughing

| T0T a răspuns:

Faci ritualuri.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Camioanelaughing)

| Doub a răspuns:

Cand ma plictisesc ma uit la anime-uri, filme, documentare, citesc, ascult muzica, desenez, dorm, ma dau cu capul de pereti, ma arunc de la., hoppa scuze, deja o dau in chestii ciudate.

| KillMePlease explică (pentru Doub):

Ba nu, eu deja am facut astea si am vrut sa incerc ceva nou laughing. poate nu ai observat ca am fata vanata si ca peretele meu e rosu laughing

| Doub a răspuns (pentru KillMePlease):

Ce dragut!winking

| KillMePlease explică:

Dorim, dorim...da'cine esti si ce vrei de la noi?laughing)

| KillMePlease explică:

No hai ca m-am uitat.ii bun...ii smecher...o sa iti dau like laughing)

| AirănMeidăn a răspuns:

Cand ma plictisesc incep sa ma plimb prin camera cu muzica pornita si uneori incep sa fac headbang dar asta e partea a doua. Uneori incep sa desenez, dar nu termin niciodata, imi pierd rabdarea. Poti incerca sa scrii. Sa te uiti la TV la emisiuni de facut mancare. Sa iei o carte din biblioteca, cea care crezi ca are cea mai urata coperta si sa incepi sa o citesti. Sa iti faci curat in dulap, prin sertare.
Sunt multe chestii de facut, scuze ca nu ti-am dat prea multe care pot fi hobby-uri, nu prea am asa ceva si nu stiu

| KillMePlease explică (pentru AirănMeidăn):

Ar cam trebui sa fac curat prin sertare... da'lasa ca merge si asalaughing)))))))))))

| AirănMeidăn a răspuns (pentru KillMePlease):

Ai fi uimita de cate lucruri vei gasi pe acolo, "am patit"

| T0T a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Chiar as vrea sa te vad in timp ce dansezi si faci headbang...Cred ca ar fi foarte dragut puppy dog eyes

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Viselaughing

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Uneori visele devin realitate

| KillMePlease explică (pentru T0T):

Se mai intampla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei cand ma plictisesc, ma uit la anime-uri, sau joc jocuri video, ascult muzica, si ma ajuta sa trc peste plictiseala.
Sau ai putea face poze, sa le editezi, sa faci un album.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Valentine's Day te-a înnebunit și pe tine? Ok, ok și noi te iubim.
Poți face aproape orice dacă ai hârtie, lipici și imaginație.

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Awww, nu era necesar sa spui ca si voi ma iubiti :))) stiam deja asta, dar totusi e frumos ca ai spus adevarul :))

| Ioana_Giulia_1995_wPGP a răspuns:

Uite canalul meu de youtube-aici poti gasi tutoriale handmade
https://www.youtube.com/user/estoreromania