| TeddyAn a întrebat:

As dori si eu sa stiu cum se numeste un film. Este vorba despre un barbat blocat intr-o cabina telefonica amenintat de un lunetist. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| TwixulDrept a răspuns:

Filmul se numeste Cabina Telefonica /Phone Booth
http://www.cinemagia.ro/filme/phone-booth-cabina-telefonica-2782/
ai acolo si trailerul sa vezi ca acesta este filmul;) :D

3 răspunsuri:
| cataswat a răspuns:

Nu cumva filmul se numeste lunetistul?laughingDaca da pls funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff...pai l-am vazut la televizor. el este omorat pana la urma... dar chiar nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca este vorba despre Phone Booth(Cabina Telefonica) cu Colin Farrell. L-am vazut si eu si de fapt nu il omoara...