| ralukamih a întrebat:

Buna ziua! Caut si eu un film horror cu un baietel care moare spanzurat cu o jucarie si apoi apare in podul casei si il vede doar mama lui. Este destul de vechi filmul dar mi-as dori sa il revad.

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mai lasati filmele horor ca nu sunt bune

| EllaAndreea1655 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Fiecare are propiile preferinte

| ralukamih explică (pentru CristiDinBucuresti):

Fiecare are dreptul de a decide la ce se uita.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

The Boy (2016)?

| ralukamih explică (pentru DoarBogdan):

Nu este acesta. Este mult mai vechi filmul. Oricum multumesc pentru raspuns.

| Zuzu1991 a răspuns:

"acum 2 ore | CristiDinBucuresti a răspuns:
Mai lasati filmele horor ca nu sunt bune"

tipul ma ignora pentru ca i-am dat peste nas asa cum voi face acum:

da, hai sa trecem pe comedii imbecile ca Jackass, alea sunt MUUUULT mai "bune"

| Julia1188 a răspuns:

Spanzurat sau inecat? Ceea ce zici tu imi aminteste de Half Light (2006). Acesta este?

| EllaAndreea1655 a răspuns:

The conjuring?

| ralukamih explică (pentru EllaAndreea1655):

Din pacte nu este the cojuring. Este mult mai vechi.