| oana2002 a întrebat:

Caut un film de groaza unde era un baietel care se plimba cu o masinuta de jucarie pe holul unui hotel. Dintrodata vede o camera care i-a zis un om sa nu intre.Acolo vede niste gemene.Stiti filmul? Daca v-ati uitat la Jessie si acolo s-a petrecut asa.Cred ca au fost inspirati din acest film.Ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| anchidingabriela a răspuns:

Stiu ceva de genul cu un copil care se plimba pe un hol cu o bicicleta cred...se numeste The Shining.vezi un trailer poate e ala

| oana2002 explică (pentru anchidingabriela):

Asta ii msss! kiss iti dau funda!

4 răspunsuri:
| RedheadOnTheRun a răspuns:

The shining! Genial film big grin