| Fredi69 a întrebat:

Ce filme de comedie/animatie imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| LoriCupcake a răspuns:

Animatie: Megamid( merita vazut, e foarte frumos si are o morala buna), Alvin si veveritele 1, 2, 3.
Comedie: Coana Mare( veti rade copios), Little Man, Puicuta cu cocosel! big grin Sper ca v-am ajutat, fundita?

8 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Comedii- Liar Liar, This Is the End.
Animaţii- Coraline, The Lion King.

| faramatania a răspuns:

Grown Ups 1 și 2 (2010/2013),The Dictator (2012),Borat (2006),Four Lions (2010),Sex Drive (2008),Death At A Funeral (2007),A Few Best Men (2011),Bad Teacher (2011),Senseless (1998),The World's End (2013),Walk Of Shame (2014),The Grand Budapest Hotel (2014)

| Jipa95 a răspuns:

Salut! iti recomand Ted, Walk of Shame, Delivery Man, Last Vegas, Pain & Gain. Vizionare placuta big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se cuceresc barbatii?
Singur acasa
Acasa la coana mare
Dennis pericol public
Mr Ben
Ace Ventura:un nebun in Africa
Ace Ventura:detectivul lui peste
Ace Ventura:chemarea naturii
Norbit
Doua pupeze albe
Politist cu capsa pusa
Placinta americana
Un bebelus de milioane
Spion din greseala
Un detectiv afemeiat

| Gogu06 a răspuns:

Movie 43

| Fredi69 explică:

Multumesc tuturor celor care m-au ajutat! Toate sugestiile sunt folositoare asa ca nu pot sa declar un raspuns castigator.Nu ma pot hotari! happy

| ʀᾄẓvẏ a răspuns:

Salut!
Ca animatie recomand Brickleberry, How To Train Your Dragon, Planes Fire Rescue.

Iar ca film #Selfie, 22 Jump Street, Think Like A Man Too, Blended.

Sper ca te-am ajutat!

| TbxDEny2002 a răspuns:

American Pie
The Naked Gun
The Truman Show
Liar, liar
Yes Man
The Mask
Home Alone
Neighbors
Mr. Bean's Holiday
Eu ti-am dat mai multe...alegi tu unul