| anonim_4396 a întrebat:

Ce filme de actiune, comedie, animatie imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| MusicIsLife a răspuns:

Comedii: Marley and me♥;
I Love You, Man;
Bride Wars;
17 Again;
Hotel for Dogs;

Animatie:Tangled (O poveste incalcita)
Gnomeo & Juliet
Lady and the Tramp
101 Dalmatians

Actiune:''2012''
The Bounty Hunter
Salt
Knight and Day

Cam atat... sper ca te-am ajutat big grin

3 răspunsuri:
| BreatheRelax a răspuns:

Toate genurile:Up, Ice Age: Dawn of the Dinosaurs, Kung Fu Panda

Gen actiune:Captain America: The First Avenger, Transformers: Dark of the Moon, Cowboys & Aliens, Green Lantern, Rise of the Planet of the Apes

Gen comedie sau/si animatie : Bad Teacher, Cars 2, Horrible Bosses, Mr. Popper's Penguins, Yes Man, Horton Hears A Who, Ace Ventura: When Nature Calls.

| bibigaby a răspuns:

Animatie:
Pisicile Aristocrate
Hop-Top
Masini 2
Masini 1
Winx Club - Secretul Regatului Pierdut
Ursul Yogi
Kung Fu Panda 2
Kung Fu Panda 1
Gnomeo si Julieta
Rio
Shrek pentru totdeauna
2-la comedie nu perea stiu ce sa iti dau
eu nu o sa iti mai scriu nici un raspuns dar terebuie sa scrie si sa intri pe urmatorul sait:
www.divx-online.biz
gasesti orice film!
si sunt super beton

| justme582 a răspuns:

Pentru comedie incearca Not Another Teenage Movie e bestial - Animatie incearca Alvin and the Chipmunks