| KillMePlease a întrebat:

Buna ziua!
Stie cineva cum se numeste filmul ce a fost aseara la 20:30 pe ProTV?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| TiberiuFasole a răspuns:

"Ziua in care pamantul se opri"

39 răspunsuri:
| LePotato a răspuns:

Cam slabut filmulsad

| KillMePlease explică (pentru LePotato):

Nu conteaza!
Tot vreau sa stiu cum se intituleaza! laughing

| LePotato a răspuns (pentru KillMePlease):

Eu m-am uitat la el, ca am vazut ca joaca tipu' din Matrixlaughing

| KillMePlease explică (pentru LePotato):

Si eu m-am uitat, dar nu foarte mult (nu l-am vazut pe tot).
Cum se termina?
Sau...nu-mi zi! Vreau sa vad singura. Sau zi-mi, lasa! laughing

| LePotato a răspuns (pentru KillMePlease):

Cred ca mai erau vreo 10-15 min si nu stiu ce s-a intamplat, ca m-am trezit si era 2 ceasul'rolling on the floor(cica nu stiulaughing)

| KillMePlease explică (pentru LePotato):

las' ca ma uit eu daca n-adorm laughing

| LePotato a răspuns (pentru KillMePlease):

Acum pe bune, cand am vazut reclama (wow:o) dupa 30 min din film...sad, m-am uitat dupa la altu' oricumlaughing -"Predestination", ti-l recomandtongue(in cazul in care nu l-ai vazut)

| KillMePlease explică (pentru LePotato):

mersi de recomandare.
Ma dor urechile #-.- : https://www.youtube.com/watch?v=_MEhPNpPHLA

| LePotato a răspuns (pentru KillMePlease):

Ce monstruozitate

| KillMePlease explică (pentru LePotato):

Https://www.youtube.com/watch?v=VpIj_4igMVI
asta e mult mai faina! *mac mac mac mac* :))

| LePotato a răspuns (pentru KillMePlease):

rolling on the floor))))

| KillMePlease explică (pentru LePotato):

ce razi, maai?
crying
Mi-ai ranit sentimentele! Nu rade de ratuste ca te papa!

| LePotato a răspuns (pentru KillMePlease):

La ce te asteptai? doar vorbesti cu Satana! (ultra-mega-super EVIL FACE)

| KillMePlease explică (pentru LePotato):

uaa
https://www.youtube.com/watch?v=PYBFN4-PvXg
daar... ratustele este draguteee... :(( de ceee? de ce-mi faci asta?

| LePotato a răspuns (pentru KillMePlease):

rolling on the floor))))))))) "I Knew You Were Trouble" rolling on the floor)))))

"de ceee? de ce-mi faci asta?" I'm Satan my dear, it's that hard to understand?

| KillMePlease explică (pentru LePotato):

stai, mai am melodii d'astea dlagute,,:33333'' (ghilimelele sunt puse ca sa nu fiu acuzata de plagiat de....stie ea de cine :)) )
https://www.youtube.com/watch?v=1BAdysrnyIU *ieeeiiiiii, 1D, magieee, sarbatoorrriii, iiiii* :|
Mi-e rusine ca au facut astia o melodie care are ca titlu numele meu :| @-)

| LePotato a răspuns (pentru KillMePlease):

One direction=Gay?

| KillMePlease explică (pentru LePotato):

cel mai sigur, da

| LePotato a răspuns (pentru KillMePlease):

Soo, Diana zici ca te cheama? smug

| KillMePlease explică (pentru LePotato):

din pacate...
da' din fericire mai am un nume...da' ii si mai naspa ca,, Diana''... thinking

| LePotato a răspuns (pentru KillMePlease):

Ce nume mai ai? laughing

| KillMePlease explică (pentru LePotato):

macar ala sa ramana secret... laughing
numai eu il stiu (desi il stiu mai multe persoane, dar nu strica momentul laughing )
Mai bine spune tu ce nume ai (da' fara Satanel, Satana si alte derivate)

| LePotato a răspuns (pentru KillMePlease):

Ghiceste!smug(stiu ca poti)

| KillMePlease explică (pentru LePotato):

da-mi un indiciu si poate cu putin ajutor din partea lui Dumnegod voi ghici
BUNULUI Dumnegod * (scuzati greseala)

| LePotato a răspuns (pentru KillMePlease):

Cine e acest Dumnegod? cel care este BUN, insa el insusi a inventat notiunea de RAU(adica eu)? ciudat tipu'.

*Indiciu - am un nume destul de comun, obosit, mult prea folosit, care incepe cu inceputurile inceputului(si care de altfel nu-mi place, a si este PREnume de fapt, ca ne amendeaza astia).

| KillMePlease explică (pentru LePotato):

Dumnegod- Dumnezeu ( my bff,,:33333'' -iar am citat pe cineva cu ghilimelele)
imi poti spune cu ce litera incepe? (scuze, mi-e lene sa gandesc, cred ca ai observat)

| LePotato a răspuns:

Adi ma cheama0_o(nu-mi mai apar raspunsurile tale, m-a blestemat Dumnezeu cred)

| KillMePlease explică (pentru LePotato):

Adi deci...
Incantata! big grin
(Da, da, Dumnegod e de vina)

| LePotato a răspuns:

Clar isi bate cineva joc de minesad, numai vad ce scriilaughing

| KillMePlease explică (pentru LePotato):

nu plangeeeeeeee, annnnaaaaaaaaaaaaaaaaaa
*straight face*
vei vedea in curand, cred si sper

| LePotato a răspuns (pentru KillMePlease):

Observ ca ai tu o placere(nu stiu de care momentan) sa ma faci femeiethinking

| KillMePlease explică (pentru LePotato):

Nu te-am facut femeie laughing
Melodia te-a facut
scuze, scuze

| TheWalker11 a răspuns:

Filmul era -Ziua in care pamantul s-a oprit -
Azi e Hunger Games 2 ( Sfidarea) laughing.

| KillMePlease explică (pentru TheWalker11):

Asta stiam...
Macar asta sa stiu si eu laughing

| Bianca_Bia_2000 a răspuns:

" Ziua in care pamantul s-a oprit "

| Bosomoiu_Ana-Maria_1997 a răspuns:

Jocurile foamei.
The hunger games.
Funda?