| Gabriel_Adrian_1999 a întrebat:

Buna ziua TPU!

As dori si eu cateva seriale de groaza/thriller/horror/mister, seriale care sa fie in stilul acela: un grup de oameni pe o insula, o familie intr-o casa bantuita, etc. Seriale in stilul acesta.

Nu vreau seriale cu varcolaci, vampiri, zombie, extrateresti, etc.

As prefera seriale de genul: The I-Land, Medium, Mesaje de dincolo, Lista Clientilor.

Cel mai bun raspuns primeste funda! Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Lost
The Haunting of Hill House
Wolf Creek
To The Lake
Into The Night

3 răspunsuri:
| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

Salutare! happy Filmul "MAMA", mi se pare singurul film horror foarte impresionant, mai ales finalul. big grin Funda? happy

| Gabriel_Adrian_1999 explică (pentru Sn4k3):

Mersi mult de tot! Par seriale foarte bune la prima vedere si voi incepe sa le vizionez

Salut! Din pacate, am vazut deja filmul mama si da, chiar este foarte bun