| dmady a întrebat:

Hey...ma intrbam daca stiti cateva seriale BUNE S.F
chestii... fantome (in afara de mesaje de dincolo), varcolaci, vampiri,! funditahappy

Răspuns Câştigător
| AnyAda a răspuns:

The vampire diaries are de toate si e un serial foarte bun. Ti-l recomand cu incredere! Ai putea de asemenea sa te mai uiti la True Blood, Being Human, Moonlight, Blood Ties, Kindred: The Embreced sau Supernatural.

2 răspunsuri:
| dmady explică:

Multumesc mult...majoritatea le.am vazut dar m.ati ajutat oricum funda o dau celui care a raspuns primul...

| andreeadeeadeea a răspuns:

Eu as spune:
teenwolf
the secret circle
misfits
true blood
supernatural
...pe langa astea eu ti-as spune si
pretty little liars sau kyle xy
sper ca te-am ajutat
funda?