| Shadow2018 a întrebat:

Imi puteti recomanda cateva seriale, gen Shadowhunters, sau sa fie niste seriale care au minim 3 chestii din aceasta lista : mister, magicieni, varcolaci, vampiri

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Teen wolf, the vampire diaries, the originals, true blood, salem, stranger things.

4 răspunsuri:
| ionutborcea a răspuns:

Frate îti recomand ce imi place mi-e Narto -shippumden -next generation boruto
Accer world
the dragonaut resonance merge si asta de plictiseala e cu dragoni fundă?

| BlackX0 a răspuns:

Teen wolfwinking

| Millie2000 a răspuns:

Teen wolf
Stranger things

| Shadow2018 explică:

As dori sa aiba minim 3 din lista asta : mister /magicieni / varcolaci / vampiri