| voicuana a întrebat:

Bunaa! Ce trebuie sa fac sa urmaresc mireasa pentru fiul meu, live, pe antena play?

2 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Trebuie sa intri pe site-ul lor sa iti faci cont apoi sa platesti 10 lei sau 3 euro pe luna si apoi poti sa vezi ce emisiuni doresti

| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

Sa intri aici http://antenaplay.ro/ la categoria mireasa pentru fiul meu dai o suma de bani si cam aia e. Dupa mine e un serial prost la care se uita bunicamea, aia scot niste bani pe mesaje cu tarif si audienta falsa. Am fost in studio la Antena sunt chestii aranjate nu reale le spun ce trebuei sa faca. Poti sa ma critici dar asta e adevarul.