| oanaaa16 a întrebat:

Bunaaa, as vrea si eu niste filme psihologice..Nu vreau o lista lunga, ca nu ma ajuta..Sa fi vazut filmu, si o parere sincera e perfect! Am vazut Inception si il ador

Răspuns Câştigător
| stefania98see a răspuns:

The Secret

| anonim_4396 a răspuns (pentru stefania98see):

The shutter island

5 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Salutare!
Încearcă: "Never let me go (2010)"

Este un film care efectiv te lasă paf... nu în fiecare zi vezi filme care să abordeze astfel de subiecte. Sau mai bine spus, eu n-am mai văzut până la ora actuală un astfel de film, cu o aşa tema.
Pe lângă subiectul filmului, filmul se remarcă mai ales printr-o regie extraordinar de bine realizată. Prima jumătate din film este formată dintr-o înşiruire de scene foarte scurte, concentrate iar în momentul în care realizezi de fapt despre ce este vorba rămâi pur şi simplu blocat şi stupefiat.
Un film atât de bine făcut... ceva mai rar. Felul în care Mark Romanek reuşeşte să surprindă şi să reliefeze trăirile personajelor este pur şi simplu fantastic.

| oanaaa16 explică (pentru Grimmjow69):

Buna!
O sa il incerc. Pare foarte interesant! Aseara am vazut The secret si este GENIAL! De aceea i.am dat funda happy Chiar o sa ma uit, mersii frumos :**

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2001: Odiseea Spatiala din 1968.