| Malvie a întrebat:

Bunaaa! Cine stie cum se numeste melodia de inceput din Gossip Girl sezonul 2 episod 1? Dar nu aia Shwayze-Buzzin`. ci cea de la inceput.De la minutul 1. Daca mai stiti si alte melodii din Gossip le vreau numelelove struck.Raspunsul ce contine melodiile si o include si pe cea de la inceput sau doar melodia de inceput primeste Funda.love struck

Răspuns Câştigător
| just4L3x a răspuns:

Ia vezi daca e asta The Windupdeads - Reverse of Shade
http://www.youtube.com/watch?v=ifTRY4xpG9Q

3 răspunsuri:
| House a răspuns:

Buzzin' - Shwayze
Fell in love without you (acoustic version) - Motion City Soundtrack
Crazy - Jem
Google Me - Teyana Taylor
Paparazzi - Lady Gaga

| Annieeee a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=AYeR0_gTQw0 what is the song in the background while they're talking before Space Bound?