| DudăMalefică a întrebat:

Bunaaa big hug
Hei stie cineva cum se numeste episodul din "Ce-i cu Andy?" in care Andy face farsa cu cantarul, cand vrea sa o pacaleasca pe Jen ca se ingrasa chiar daca tine dieta, dar nu ii iese cum vrea, fiindca ii pacaleste si pe parintii lui, care de obicei nu se cantaresc.
Primul raspuns are funda smug

Răspuns Câştigător
| Cezar a răspuns:

Http://desene-animate.rascuplans.ro/......inte-andy/

Daca nu iti merge bine, greoi. dai dublu click pe videoclip si vizioneazal pe (peteava)

2 răspunsuri:
| Someonelikeyou a răspuns:

Iti dau un site unde poti sa cauti acolo desenele cu "Ce`i cu Andy?"

www.desenele-copilariei.net

in stanga vei gasi o lista mare de desene in romana, printre care si "Ce`i cu Andy?"
:*
funda?;;)

| Liviu_2320 a răspuns:

Http://desene-animate.rascuplans.ro/tag/toate-episoadele-ce-i-cu-andy/
uitate aici ai toate episoadele cu Ce-i cu Andy;)