| MarinaElena a întrebat:

Bunaaa.
M-am plictisit rauu in vacanta asa ca m-am hotarat sa ma uit la niste filme. dar problema:nu stiu ce filmebig grin
Va rog mult sa imi dati cateva idei(adolescenti, drama, dragoste, pot si si putin sf si putina actiune, pot sa fie si foarte triste)
Si cateva gen:She's the man
Raise your voice
What a girl wants
It's a boy girl thing
The girl next door
Lizzie Mcguire
The perfect man
A cinderella story
Another cinderella
Hachiko
A walk to remember
If only

Va rog mult:*

Răspuns Câştigător
| YoanaYo a răspuns:

Hey, si eu am incercat "terapia prin filme" deci uite niste filme pe care ti le recomand:
1. The Unborn - Horror (traumatizant, daca ma intrebi pe mine laughing)
2. The Orphan - Thriller
3. American Pie (un pic "jegos" dar comedie big grin)
4. Not another teen movie! (genial love struck)
5. Pe aripile vantului
6. Desi cred ca l-ai mai vazut de vreo 5 ori : Titanic. Sorry, nu m-am putut abtine laughing (il ador love struck)
7. This is it (ultimul film al muzicianului Michael Jackson)
8. Daca tot am mentionat... Moonwalk big grin
9. Orice film care sa contina Eddie Murphy
10.Babe sau orice film cu animale big grin (ma incanta filmele acestea happy )

Ei... sper ca te-am ajutat, macar putin happy
Vizionare placuta!

7 răspunsuri:
| Conia a răspuns:

My sister's keeper, 50 first dates, Anjaana Anjaani happy

| robby_3011 a răspuns:

The pursuit of happyness*
seven pounds*
dear john*
The Curious Case of Benjamin Button*
a beautiful mind*

| Bianca_5451 a răspuns:

Buna. Si eu m-am uitat saptamana asta la cateva filme, Mean girls, frozen, american virgin, keith, easy A, 17 again, 10 things i hate about you.

| lolly a răspuns:

The Last song e super ceva de adolescenti si romantism:X

| Gabytzuu001 a răspuns:

Fast Five
Just go with it
Girl means 2 big grin

| Denisaa95 a răspuns:

The roommate, Sharpay's fabulous adventure, Love at First Hiccup
http://www.pink-mania.info/filme-cu-adolescenti/
Dai fundita? :o3 :D

| aliceioana a răspuns:

Ai putea sa cauti comedii pe youtube, apoi tu si mama ta sau tu si prietenii tai ati putea merge la cinema
Acolo poti sa gasesti filme de tot felul...actiune, drama, comedie: omul de la zoo, profa rea dar buuuna...
Chiar daca nu iti place poti incerca. Poti chiar sa joci si jocuri cu prietenii tai. Si de fiecare data nu o sa te mai plictisesti asa de multbig grin. sper ca ti-am fost de ajutorhappyhappy