| Antoonia15 a întrebat:

BUNAAA,vin cu o intrebare despre twilight Breaking Dawn - Part 1 de ce tot zicea Jake ca va muri Bella si ca e o proasta de ce? si apoi,,, de ce tot zicea edward ca nu pot ce naiba nu putealaughing)) ca am vazut ca a si zgariat-o si dupa ea tot il ruga ceva imi puteti expplica va roog ca m-am mai uitat la film si a doua oara si tot nu l.am inteles va rroog mult sa imi explice cineva happyFunda :*SI SCUZE de categorie da cred ca e cea mai cautata happy:*

Răspuns Câştigător
| BiancaBibi13 a răspuns:

Deci bella voia o luna de miere ADEVARATA,adica ca orice tineri casatoriti,ai inteles? de aceea edward nu era de acord,era prea puternic si putea sa o raneasca daca isi pierdea catusi de putin controlul,iar jacob stia si el acelasi lucru ca edward, de aceea a fact-o proasta si a inceput sa tipe la ea, pentru ca bella era om (adica mult prea frgila)iar edward era vampir (adica putea sa-i rupa gatul dintr-o miscare) si de aceea ei nu puteau sa faca dragoste, dar pana la urma au facut-o si a nascut o fetita, ai inteles? funda? puppy dog eyes