| Roxana2010 a întrebat:

BunaTPU!(cine se uita la Vampire Diaries) am 3 intrebari:
1. Ce cupluri va plac mai mult(Elena si Damon sau Elena si Stefan)
2.Cu cine ramane Elena?
3.Cate sezoane vor fi?(aproximativ)

Răspuns Câştigător
| RedLove a răspuns:

Buna! ÖXÖX
1. Mie imi place foarte mult de Elena si Damon (is niste skumpi ) in sezonul 3 vor fi impreuna dar 2. din pacate nu cred ca va ramane cu damon am citit Caderea noptii si acolo nu ramane cu el adica volumul 5
3.cred ca vor fi 5 sau 6 sezoane :X

3 răspunsuri:
| Sky_6013 a răspuns:

Buna.Mie sincer imi place mai mult Eleba si Damon.Cred ca ramne cu Damond ( de ce cred asta : daca ai citit cartile, este un fragment unde ele face " un truc" sa isi vada alesul sui acesta este Damon), dar depinde poate in srial ramne cu Stean.Sezoane cred ca vori fi 4 apana la 6 sezoane( acum depinde si cum schimba televiziunea faptele)... Sper ca te-am ajuat. O seara placuta happy

| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

1.Damon si Elena
2. Sper ca cu Damon. dar daca ai vazut episodul nou, stii deja ca Damon i-a zis lui Stefan ce se va intampla in final( el o va apara pe Elena in timp ce Stefan ii va plange de mila)
3. Avand in vedere ca sunt 4 carti principale(zic asta pentru ca sunt mult mai multe dar nu au aparut in Romania) s-ar putea sa mai apara in 2 sezoane.
Sper ca te-am ajutat.

| katherinne a răspuns:

Elena o sa ramana cu Stefan.Am citit ca au dato afara pe scriitoarea cartilor pentru ca in carti Elena ramane cu Damon, iar in serial ramane cu Stefan. Oricum mie imi place cuplul Elena&Damon si pacat ca nu o sa ramana cu el in film.Credca vreo 5 sezoane o sa fie.