| anamaria_6986 a întrebat:

Bune TPU! Anul trecut am vazut un film pe PrimaTv pe la ora 23:. si ceva (nu mai stiu cat era ceasul). Vreu sa mentionez ca la acel timp aceam Dolce(televiziunea digitala), si stiti cei care avezi Dolce, Boom, Digi etc, ca in jos la tv apare ca o casuta pe care scrie demunirea canalului, filmului. etc (dar de multe ori nu prea se potiveste cea ce scrie jos cu ceea ce este pe ecran). Filmul se numea "Inel de ligodna" insa nu cred ca asta era denumirea filmului.Am vazut decat un sfert din film ddeoarece imi era somn.In film era vorba despre o fata (putin inchisa la piele -nu era asa cunoscuta sa imi dau seama ce actrita este ) care primeste la un moment dat un cadou; in el era un glob muzical de Craciun-ce contineau niste oameni si un mos -pare a fi un colt dintr-un oras. Defiecare data cand se aseza in pat se uita la glob visa ca este acolo.in acel vis se intalneste cu un tip (care se afla si in globul de jucarie). Asta este ce am vazut. doream sa mai vad dar nu am pmai putut.Tot ce doresc este, sa imi spuneti cei care stiu despre ce vorbesc, denumirea filmului si unde il pot vedea(site). Actori mentionez nu mi se pareau cunoscuti.Multumesc. Funda

Răspuns Câştigător
| Pricked a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/filme/snowglobe-433876/

E acesta?

1 răspuns:
| anamaria_6986 explică:

Multumesc! Da acesta este filmul...

Întrebări recente