| tonyc7 a întrebat:

Ca sa vizionezi filme pe Netflix, te costa ceva? Sau e o platforma gratuita precum Youtube-ul?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te costa abonamentul lunar. Incepand de la 8 euro

| mastadont a răspuns:

Te costă. Îți alegi abonamentul pe care îl dorești, de la vreo 8 sau 9 euro pe lună până la vreo 16 dacă țin minte bine, sunt vreo 3 tipuri de abonamente.

| gabriel2004o a răspuns:

Nup,plătești tot

| Anonim890x1 a răspuns:

Https://www.filmeonlinehdfull.com/ poti incerca aici, singurul site fara sute de reclame

| 78intrebari12raspunsuri a răspuns:

Din pacate, ca sa vizionezi filme pe Netflix, trebuie sa platesti. Cred ca 50 lei pe luna. Mai intai iti faci cont, apoi iti pui cardul. sad

| tonyc7 explică (pentru 78intrebari12raspunsuri):

Si ceva asemanator (sau alta modalitate de a vedea filme dintr-o gama cat mai larga), dar care sa fie gratuit, nu exista?

| 78intrebari12raspunsuri a răspuns (pentru tonyc7):

Nu prea poti gasi site-uri/platforme cu filme pe gratis. Unele site-uri cu filme gratis sunt doar niste virusuri. Si unele sunt PIRATATE, adica poti face puscarie pentru ceva PIRATAT. Pe YT poti gasi cateva filme, dar sunt de proasta calitate. Poti gasi doar "anime de adolescenti" sau ceva asemanator.

| gabriel2004o a răspuns (pentru 78intrebari12raspunsuri):

Pușcărie?
Vorbim de România, pana și polițiștii zic ca n-au nimic împotriva cu piratatul
Și sunt o grămadă de site-uri de unde sa vezi o grămadă se seriale și filme