| NUpotiSaintelegi a întrebat:

Mi-am luat Netflix si sunt putin nedumerit. Poti folosi Netflix, gen sa vizionezi in acelasi timp pe mai multe dispozitive filme/seriale diferite? Si apare istoricul la ce am vizionat pe netlfix?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sunt 2 pachete care permit vizionarea simultana de pe mai multe dispozitive

| Violleta2022 a răspuns:

Da, pot viziona mai multi useri in acelasi timp.
Eu am 1 abonament de Netflix si suntem 4 persoane in casa, cu 4 televizoare, fiecare privind altceva.
Da, apare si isoricul la ceea ce privesti. Netflixul iti sugereza filme similare, chiar scriu "pentru ca ai vazut filmul XXX, iti recomandam..."

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dacă ai luat unul din cele doua pachete care permit asta vei putea. Dacă l ai luat pe cel mai ieftin nu poți.

| Lioana a răspuns:

Se pot vedea doar atatea filme cate ecrane permite abonamentul: 1, 2 sau 4 indiferent de câți utilizatori sunt logati.

| ziftode a răspuns:

Https://help.netflix.com/ro/node/412
deruleaza in jos pana la abonament
ai luat cu 1, 2 sau 4?

| Miky666 a răspuns:

Când o să actualizeze aplicația gen sa nu mai poți folosi un cont de pe mai multe dispozitive atunci trebuie sa îți faci un cont pe fiecare device dar până atunci stai liniștit. P.S. da se poate vedea istoricul

| suntserios a răspuns (pentru Miky666):

Nu prea ai idee cum funcționează Netflix nu?

| NUpotiSaintelegi explică (pentru suntserios):

Not at all.

| Alexandra4444444444445 a răspuns:

Da. De ex te poti loga pe contul tau de pe mai multe telefoane, laptopuri etc si da, va aparea si istoricul iar acesta poate fi sters doar de pe laptop sau computer