| Andrush98 a întrebat:

Cand apare al doilea film din seria the hunter games(jocurile foamei)? ofer funda celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| FloriBla a răspuns:

Al doilea film din seria Hunger Games, Catching Fire, o sa apara pe 22 noiembrie 2013.

4 răspunsuri:
| Crâstoşelul a răspuns:

Filmul se va face înainte de 2014, nu se ştie sigur în ce lună şi pe ce dată, dar e sigur că înainte de 2014 va fi gata.

| Danny_Danny_Ungureanu_1970 a răspuns:

Premiera in Romania

| 8lueVelvet a răspuns:

The Hunger Games Catching Fire apare pe 22 noiembrie 2013 atat in America cat si in Romania(la cinematograf).

| ashleyX a răspuns:

Se va lansa pe data de 22.11. 2013 in cinematografele din Romania.