| MxR a întrebat:

Cand apare filmul Selfie?

Răspuns Câştigător
| Nєó a răspuns:

El o să apară pe internet la cam o lună după lansarea oficială, de obicei aşa este la toate filmele. Sper că te-am ajutat! happy

4 răspunsuri:
| CaLyStuu a răspuns:

Mai dureaza pana regizeaza, de abia se spune pe fb ca joaca...

| Nєó a răspuns:

A apărut pe data de 9 Mai sau 15 Mai nu mai ştiu sigur dar este doar în cinematografe. happy

| MxR explică (pentru Nєó):

Vroiam sa stiu cand ar aparea pe internet

| Nєó a răspuns (pentru MxR):

El o să apară pe internet la cam o lună după lansarea oficială, de obicei aşa este la toate filmele. Sper că te-am ajutat! happy

| alexandrujianu a răspuns:

A apărut pe 9 mai